Slike FINO Ќеси за ѓубре рециклирани 35l 15/1 зелени
Slike FINO Ќеси за ѓубре рециклирани 35l 15/1 зелени

FINO Ќеси за ѓубре рециклирани 35l 15/1 зелени

АНАНАС ШОП
113ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Чантите се двобојни, надворешниот дел е темно зелен, додека внатрешниот е црн.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
CQ1MRMIULB

EAN /   код

EAN /   код
5201314113911
113ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Чантите се двобојни, надворешниот дел е темно зелен, додека внатрешниот е црн.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
CQ1MRMIULB

EAN /   код

EAN /   код
5201314113911
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.