Slike FINO Ќесички за замрзнување 6l 50/1
Slike FINO Ќесички за замрзнување 6l 50/1

FINO Ќесички за замрзнување 6l 50/1

АНАНАС ШОП
81ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Многу практичен и лесен за употреба. Тие заземаат минимален простор во фиоката и доаѓаат во 3 големини за да ги задоволат сите наши дневни потреби за складирање и транспорт на храна.

Спецификации

Бренд
FINO

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Материјал
Полиетиленски филм
Количина по пакет
50 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
822MR65PJY

EAN /   код

EAN /   код
5201314333333
81ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Многу практичен и лесен за употреба. Тие заземаат минимален простор во фиоката и доаѓаат во 3 големини за да ги задоволат сите наши дневни потреби за складирање и транспорт на храна.

Спецификации

Бренд
FINO

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Материјал
Полиетиленски филм
Количина по пакет
50 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
822MR65PJY

EAN /   код

EAN /   код
5201314333333

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.