Slike FINO Кујнски ракавици L жолта
Slike FINO Кујнски ракавици L жолта

FINO Кујнски ракавици L жолта

АНАНАС ШОП
111ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Идеални се за извршување на сите домашни работи, ги штитат рацете од топла и ладна вода, детергенти и иритации.

• Големина: L

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Ракавици за чистење
Боја на производот
Жолта
Материјал
Природен латекс

Ананас ID

Шифра на производот
902MR6B5JY

EAN /   код

EAN /   код
5201314914204
111ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Идеални се за извршување на сите домашни работи, ги штитат рацете од топла и ладна вода, детергенти и иритации.

• Големина: L

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Ракавици за чистење
Боја на производот
Жолта
Материјал
Природен латекс

Ананас ID

Шифра на производот
902MR6B5JY

EAN /   код

EAN /   код
5201314914204

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.