Slike FINO Профилиран сунѓер премиум жолт
Slike FINO Профилиран сунѓер премиум жолт

FINO Профилиран сунѓер премиум жолт

АНАНАС ШОП
41ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Многу издржлив и долготраен. Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка.

• Пакетот содржи 1 парче

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
PF1MRR11D6

EAN /   код

EAN /   код
8606013476850
41ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Многу издржлив и долготраен. Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка.

• Пакетот содржи 1 парче

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
PF1MRR11D6

EAN /   код

EAN /   код
8606013476850

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.