Slike FINO сунѓер за тефлон
Slike FINO сунѓер за тефлон

FINO сунѓер за тефлон

АНАНАС ШОП
52ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Специјалниот сунѓер FINO има силна моќ на чистење, а притоа не остава гребнатини на садовите. Погоден е и за порцелан и други чувствителни површини. Добро исплакнете го сунѓерчето после секоја употреба за да остане во добра состојба.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Материјал
Полиуретан, полипропилен

Ананас ID

Шифра на производот
F42MRKZ2UV

EAN /   код

EAN /   код
5201314911081
52ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Специјалниот сунѓер FINO има силна моќ на чистење, а притоа не остава гребнатини на садовите. Погоден е и за порцелан и други чувствителни површини. Добро исплакнете го сунѓерчето после секоја употреба за да остане во добра состојба.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Материјал
Полиуретан, полипропилен

Ананас ID

Шифра на производот
F42MRKZ2UV

EAN /   код

EAN /   код
5201314911081

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.