Slike FINO вреќи за ѓубре рециклирани 60l 10/1 зелени
Slike FINO вреќи за ѓубре рециклирани 60l 10/1 зелени

FINO вреќи за ѓубре рециклирани 60l 10/1 зелени

АНАНАС ШОП
143ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Чантите се двобојни, надворешниот дел е темно зелен, додека внатрешниот е црн.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
H81MRJIGOO

EAN /   код

EAN /   код
5201314113928
143ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Чантите се двобојни, надворешниот дел е темно зелен, додека внатрешниот е црн.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
H81MRJIGOO

EAN /   код

EAN /   код
5201314113928

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.