Slike FONEX Гел за бричење 950 мл.
Ново
Slike FONEX Гел за бричење 950 мл.
Ново

FONEX Гел за бричење 950 мл.

Premium Professional
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FONEX Гелот за бричење е одличен гел за бричење кој обезбедува глатко и безболно искуство при бричењето.
Со својата богата текстура и освежувачки мирис, овој гел го остава вашата кожа мека и хидририрана по завршувањето на процесот на бричење.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
F2UXOJP5SO

EAN /   код

EAN /   код
8691988007802
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FONEX Гелот за бричење е одличен гел за бричење кој обезбедува глатко и безболно искуство при бричењето.
Со својата богата текстура и освежувачки мирис, овој гел го остава вашата кожа мека и хидририрана по завршувањето на процесот на бричење.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
F2UXOJP5SO

EAN /   код

EAN /   код
8691988007802

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.