Slike FONEX Gummy Шампон за брада 100 мл.
Ново
Slike FONEX Gummy Шампон за брада 100 мл.
Ново

FONEX Gummy Шампон за брада 100 мл.

Premium Professional
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy шампонот и кондиционерот е одличен производ за нега на вашата брада.
Овој шампон нуди комплетна грижа за брадата, ја чисти и омекнува, и има и пријатен мирис.
Со пакување од 100 мл, Gummy 2-u-1 Барт шампон и кондиционер е одличен за патувања и одржување на вашата брада и коса во најдобра форма.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
XJSXO4EYO0

EAN /   код

EAN /   код
8691988011496
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy шампонот и кондиционерот е одличен производ за нега на вашата брада.
Овој шампон нуди комплетна грижа за брадата, ја чисти и омекнува, и има и пријатен мирис.
Со пакување од 100 мл, Gummy 2-u-1 Барт шампон и кондиционер е одличен за патувања и одржување на вашата брада и коса во најдобра форма.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
XJSXO4EYO0

EAN /   код

EAN /   код
8691988011496
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.