Selected image for FONEX Gummy Восок за коса Casual Look 150 гр.

FONEX Gummy Восок за коса Casual Look 150 гр.

Premium Professional
300ДЕН

Опис на производот

Gummy восокот за коса Casual look е одличен избот на восок за коса кој дава лесен и природен изглед на косата.
Восокот обезбедува фина фиксација на косатата и дава природен сјај, што помага при постигнување на одличен стајлинг.
Идеален е за секојдневна употреба.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B7UXO0WKHV

EAN /   код

EAN /   код
8691988007994
300ДЕН

Опис на производот

Gummy восокот за коса Casual look е одличен избот на восок за коса кој дава лесен и природен изглед на косата.
Восокот обезбедува фина фиксација на косатата и дава природен сјај, што помага при постигнување на одличен стајлинг.
Идеален е за секојдневна употреба.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B7UXO0WKHV

EAN /   код

EAN /   код
8691988007994
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.