Selected image for FONEX Gummy Восок за коса Hard Finish 150 гр.

FONEX Gummy Восок за коса Hard Finish 150 гр.

Premium Professional
300ДЕН

Опис на производот

FONEX восокот за коса Hard Finish е идеален за креирање на фризура со голема цврстина и фиксација.
Овој восок обезбедува издржливост и контрола врз вашата коса, и е идеален за постигнување на идеален стајлинг со фини завршетоци.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R3TXOS0Z4D

EAN /   код

EAN /   код
8691988007161
300ДЕН

Опис на производот

FONEX восокот за коса Hard Finish е идеален за креирање на фризура со голема цврстина и фиксација.
Овој восок обезбедува издржливост и контрола врз вашата коса, и е идеален за постигнување на идеален стајлинг со фини завршетоци.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R3TXOS0Z4D

EAN /   код

EAN /   код
8691988007161
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.