Selected image for FONEX Gummy Восок за коса мат Extreme Look 150 гр.

FONEX Gummy Восок за коса мат Extreme Look 150 гр.

Premium Professional
300ДЕН

Опис на производот

Восокот за коса со мат изглед е идеален производ за постигнување на фин облик на вашата коса.
Со помош на овој восок за стајлинг, може да креирате одлична форма со долготрајна фиксација и природен блесок.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CFSXOQLPXJ

EAN /   код

EAN /   код
8691988004399
300ДЕН

Опис на производот

Восокот за коса со мат изглед е идеален производ за постигнување на фин облик на вашата коса.
Со помош на овој восок за стајлинг, може да креирате одлична форма со долготрајна фиксација и природен блесок.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CFSXOQLPXJ

EAN /   код

EAN /   код
8691988004399
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.