Slike FONEX Gummy Восок за коса Ultra Hold 150 гр.
Ново
Slike FONEX Gummy Восок за коса Ultra Hold 150 гр.
Ново

FONEX Gummy Восок за коса Ultra Hold 150 гр.

Premium Professional
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy восокот Ultra Hold е перфектен производ за постигнување на екстремно јака фиксација на вашата коса.
Овој восок дава неодолива контрола и стабилност на косата, осигурувајќи го вашиот стил да трае преку цел ден.
Gummy Styling Wax Ultra Hold е најдобриот избор на производ за коса за стабилна фризура преку целиот ден.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
8GTXOZJRIS

EAN /   код

EAN /   код
8691988008014
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Gummy восокот Ultra Hold е перфектен производ за постигнување на екстремно јака фиксација на вашата коса.
Овој восок дава неодолива контрола и стабилност на косата, осигурувајќи го вашиот стил да трае преку цел ден.
Gummy Styling Wax Ultra Hold е најдобриот избор на производ за коса за стабилна фризура преку целиот ден.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
8GTXOZJRIS

EAN /   код

EAN /   код
8691988008014

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.