Selected image for FONEX Колонска вода со спреј 400 мл.

FONEX Колонска вода со спреј 400 мл.

Premium Professional
350ДЕН

Опис на производот

Колонската вода од FONEX за одлична нега по бричење, и ја остава вашата кожа со убав мирис и освежена.
Со својот извонреден мирис и хидратантни својства, овој производ нуди убаво искуство на по бричењето.
Со пакување од 400 мл, колонската вода е идеална за долготрајна употреба и за одржување на вашата кожа мека и негувана.
Доста често може да ја видите низ берберските салони.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RPSXOAVD6E

EAN /   код

EAN /   код
8691988011816
350ДЕН

Опис на производот

Колонската вода од FONEX за одлична нега по бричење, и ја остава вашата кожа со убав мирис и освежена.
Со својот извонреден мирис и хидратантни својства, овој производ нуди убаво искуство на по бричењето.
Со пакување од 400 мл, колонската вода е идеална за долготрајна употреба и за одржување на вашата кожа мека и негувана.
Доста често може да ја видите низ берберските салони.

Спецификации

Бренд
FONEX

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RPSXOAVD6E

EAN /   код

EAN /   код
8691988011816
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.