Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak
Slike Free2Move Тротинет ZikZak

Free2Move Тротинет ZikZak

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.499 ДЕНЗаштеда 1.009 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Тротинетот Зик Зак со лесни ефекти го промовира движење, чувство на рамнотежа и моторни вештини. Тротинетот има прилагодлива рачка и три тркала. Тротинетот има лагери ABEC-7, алуминиумска шасија и тркала кои светат. Погоден е за деца постари од 3 години. Максималното оптоварување е 50 кг.

Карактеристики:
• Рачката е со прилагодлива висина
• лагери: ABEC-7
• изработен од алуминиум
• максимално оптоварување: 50 кг
• погоден за деца над 3 години
• светлосни ефекти

Спецификации

Бренд
Free2Move

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Возраст од
3 godina(e)

Ананас ID

Шифра на производот
ZYRM8VCENF

EAN /   код

EAN /   код
3830064567310
2.499 ДЕНЗаштеда 1.009 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тротинетот Зик Зак со лесни ефекти го промовира движење, чувство на рамнотежа и моторни вештини. Тротинетот има прилагодлива рачка и три тркала. Тротинетот има лагери ABEC-7, алуминиумска шасија и тркала кои светат. Погоден е за деца постари од 3 години. Максималното оптоварување е 50 кг.

Карактеристики:
• Рачката е со прилагодлива висина
• лагери: ABEC-7
• изработен од алуминиум
• максимално оптоварување: 50 кг
• погоден за деца над 3 години
• светлосни ефекти

Спецификации

Бренд
Free2Move

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Возраст од
3 godina(e)

Ананас ID

Шифра на производот
ZYRM8VCENF

EAN /   код

EAN /   код
3830064567310
Понуди од други продавачи за истиот производ
Free2Move Тротинет ZikZak
Free2Move Тротинет ZikZak
2.599ДЕН
Кај продавачотBabycenter

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
Free2Move Тротинет ZikZak
Free2Move Тротинет ZikZak
2.599ДЕН
Кај продавачотBabycenter

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.