Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685
Slike FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685

FREEON Автомобилско седиште гр.0+/1/2/3 (0-36 кг) POLAR 360, сиво 45685

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
7.200ДЕН
Понудата важи од 05/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
група 0+, I, II, III, (од 0 до 36 кг),
тестирано според ECE стандардот R44 / 04,
Isofix систем
во групите 0+ и I се поставува во спротивна насока на патување
во групите II и III во насока на патување,
во II и III групите се користат безбедносни појаси во автомобилот со кој детето е врзано за седиштето на автомобилот,
потпирачот за грб може да се прилагоди на 4 различни позиции,
6 позиции на потпирачот за глава
Безбедносен појас со 5 точки,
взаемна странична заштита,
дополнителна перница за бебиња и потпирач за глава
навлака што може да се отстрани и да се пере.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
M796JYSBBB

EAN /   код

EAN /   код
3830075045685
8.000 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
7.200ДЕН
Понудата важи од 05/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
група 0+, I, II, III, (од 0 до 36 кг),
тестирано според ECE стандардот R44 / 04,
Isofix систем
во групите 0+ и I се поставува во спротивна насока на патување
во групите II и III во насока на патување,
во II и III групите се користат безбедносни појаси во автомобилот со кој детето е врзано за седиштето на автомобилот,
потпирачот за грб може да се прилагоди на 4 различни позиции,
6 позиции на потпирачот за глава
Безбедносен појас со 5 точки,
взаемна странична заштита,
дополнителна перница за бебиња и потпирач за глава
навлака што може да се отстрани и да се пере.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
M796JYSBBB

EAN /   код

EAN /   код
3830075045685
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.