0 thumbnail image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140
1 thumbnail image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140
2 thumbnail image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140
Selected image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140
Selected image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140
Selected image for FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140

FREEON Автоседиште i-Size 100-150см Vega, сиво 49140

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Класичниот дизајн и удобноста се причините за купување на автомобилското седиште Vega. Наменет е за деца од 100 и 150 см.
Удобноста и индивидуалното прилагодување се обезбедени со потпирачот за глава што се подесува во висина, потпирачот за раце и удобното седиште.

Карактеристики:

Тестирано според стандардот ECE R129
Погоден за деца од 100 – 150 cm
Инсталација на предна страна во автомобил за деца од 100 до 150 cm со безбедносни појаси за автомобил
Прилагодлив потпирач за глава: 14 различни позиции,
Димензии: 45 x 49 x 56 cm
Тежина: 4,1 кг,
Навлаката што може да се отстрани и да се пере.

Спецификации

Бренд
FreeON

Тежина и димензии

Тежина
14.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
P9UDZKK80S

EAN /   код

EAN /   код
3830075049140
3.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Класичниот дизајн и удобноста се причините за купување на автомобилското седиште Vega. Наменет е за деца од 100 и 150 см.
Удобноста и индивидуалното прилагодување се обезбедени со потпирачот за глава што се подесува во висина, потпирачот за раце и удобното седиште.

Карактеристики:

Тестирано според стандардот ECE R129
Погоден за деца од 100 – 150 cm
Инсталација на предна страна во автомобил за деца од 100 до 150 cm со безбедносни појаси за автомобил
Прилагодлив потпирач за глава: 14 различни позиции,
Димензии: 45 x 49 x 56 cm
Тежина: 4,1 кг,
Навлаката што може да се отстрани и да се пере.

Спецификации

Бренд
FreeON

Тежина и димензии

Тежина
14.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
P9UDZKK80S

EAN /   код

EAN /   код
3830075049140
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.