Slike FREEON Кенгур 2 во 1
Slike FREEON Кенгур 2 во 1

FREEON Кенгур 2 во 1

Babycenter
1.990ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Погодно за деца 3,6-9 кг.
Широки, поставени рамки за подобро носење на тежината на детето.
Внатрешното полнење обезбедува соодветна поддршка за главата и вратот.
Со вклучено лигавче.
Карактеристики:
Широките и подложени прерамки овозможуваат подобра распределба на тежината на детето,
Едноставно местење,
Мека подлога,
Со додатно лигавче,
Две опции за носење - погледот на детето е напред; - детето гледа кон родителот,
Соодветен за деца со тежина од 3,6 до 9,1 кг,
Тестирано според стандардот EN 13209-2:2005.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
EMB2ZOP09C

EAN /   код

EAN /   код
3830071132822
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Погодно за деца 3,6-9 кг.
Широки, поставени рамки за подобро носење на тежината на детето.
Внатрешното полнење обезбедува соодветна поддршка за главата и вратот.
Со вклучено лигавче.
Карактеристики:
Широките и подложени прерамки овозможуваат подобра распределба на тежината на детето,
Едноставно местење,
Мека подлога,
Со додатно лигавче,
Две опции за носење - погледот на детето е напред; - детето гледа кон родителот,
Соодветен за деца со тежина од 3,6 до 9,1 кг,
Тестирано според стандардот EN 13209-2:2005.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
EMB2ZOP09C

EAN /   код

EAN /   код
3830071132822

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.