Slike FREEON Квадратна игрална
Slike FREEON Квадратна игрална

FREEON Квадратна игрална

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
4.200 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Просторна и безбедна игрална за детската игра. Едноставно се поставува и зафаќа мал простор.
Димензии: 93х93х78 см

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
V0K5J68ZGN

EAN /   код

EAN /   код
3830075040406
4.200 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Просторна и безбедна игрална за детската игра. Едноставно се поставува и зафаќа мал простор.
Димензии: 93х93х78 см

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
V0K5J68ZGN

EAN /   код

EAN /   код
3830075040406
Понуди од други продавачи за истиот производ
FREEON Квадратна игрална
FREEON Квадратна игрална
4.199ДЕН
Кај продавачотBabycenter

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
FREEON Квадратна игрална
FREEON Квадратна игрална
4.199ДЕН
Кај продавачотBabycenter

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.