Slike FUEGO H.ZAMRZ.  FGCF 9200 W
Slike FUEGO H.ZAMRZ.  FGCF 9200 W

FUEGO H.ZAMRZ. FGCF 9200 W

Нептун
11.999 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
10.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Хоризонтален замрзнувач
• Автоматско одмрзнување
• Енергетска класа:A
• Нето капацитет:200L
• Жичана корпа:1
• Ниво на бучава:42dB
• Димензии:91х85х55

Спецификации

Бренд
FUEGO

Дизајн

Боја на производот
Бела
Двонасочно отворање на вратата
Не

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
200 L

Карактеристики

Ниво на бучава
42 dB

Ананас ID

Шифра на производот
TITLDMF832

EAN /   код

EAN /   код
7900000164104
11.999 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
10.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Хоризонтален замрзнувач
• Автоматско одмрзнување
• Енергетска класа:A
• Нето капацитет:200L
• Жичана корпа:1
• Ниво на бучава:42dB
• Димензии:91х85х55

Спецификации

Бренд
FUEGO

Дизајн

Боја на производот
Бела
Двонасочно отворање на вратата
Не

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
200 L

Карактеристики

Ниво на бучава
42 dB

Ананас ID

Шифра на производот
TITLDMF832

EAN /   код

EAN /   код
7900000164104

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.