Slike FUEGO Плотна  CHFGGT 604 T White
Slike FUEGO Плотна  CHFGGT 604 T White

FUEGO Плотна CHFGGT 604 T White

Нептун
12.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклокерамичка плотна
• 9 нивоа на контрола на допир
• Индикатор за преостаната топлина
• Child lock
• Тајмер
• Задна лева:210mm, 2100W
• Задна десна:180mm, 1800W
• Предна десно:140мм, 1200W
• Предна лево:140mm, 1200W

Спецификации

Бренд
FUEGO

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Вкупна моќност на рерната
5600 W

Ананас ID

Шифра на производот
YAXJ8Z5O0K

EAN /   код

EAN /   код
2074141817047
12.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклокерамичка плотна
• 9 нивоа на контрола на допир
• Индикатор за преостаната топлина
• Child lock
• Тајмер
• Задна лева:210mm, 2100W
• Задна десна:180mm, 1800W
• Предна десно:140мм, 1200W
• Предна лево:140mm, 1200W

Спецификации

Бренд
FUEGO

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Вкупна моќност на рерната
5600 W

Ананас ID

Шифра на производот
YAXJ8Z5O0K

EAN /   код

EAN /   код
2074141817047
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.