Slike FUEGO Прочистувач на воздух  KJ 300GN-E1E5
Slike FUEGO Прочистувач на воздух  KJ 300GN-E1E5

FUEGO Прочистувач на воздух KJ 300GN-E1E5

Нептун
11.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Прочистувач на воздух • Моќност:59W • Ниво на бучење:<66dB • Најдобри резултати за соби од 22-38м2 • CADR чад:0.3um 320m³/h • H13 HEPA филтер, предфилтер, active карбон филтер • 4 брзини и режим на мирување • Auto mode • Тајмер:2/4/8h • Дисплеј со 3 бои • PM 2.5 дигитален дисплеј • Child lock • Сензор за прашина • Јонизатор • Ноќно светло • Режим на мирување • Индикатор за промена на филтерот • WIFI/TUYA • Димензија:35.2x22.2x57.6cm

Спецификации

Бренд
FUEGO

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
66 dB
Моќ
59 W

Ананас ID

Шифра на производот
Y76NEMES3M

EAN /   код

EAN /   код
2074141814602
11.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Прочистувач на воздух • Моќност:59W • Ниво на бучење:<66dB • Најдобри резултати за соби од 22-38м2 • CADR чад:0.3um 320m³/h • H13 HEPA филтер, предфилтер, active карбон филтер • 4 брзини и режим на мирување • Auto mode • Тајмер:2/4/8h • Дисплеј со 3 бои • PM 2.5 дигитален дисплеј • Child lock • Сензор за прашина • Јонизатор • Ноќно светло • Режим на мирување • Индикатор за промена на филтерот • WIFI/TUYA • Димензија:35.2x22.2x57.6cm

Спецификации

Бренд
FUEGO

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
66 dB
Моќ
59 W

Ананас ID

Шифра на производот
Y76NEMES3M

EAN /   код

EAN /   код
2074141814602

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.