Slike FUEGO ТВ лед  43 EL 610 AND T
Slike FUEGO ТВ лед  43 EL 610 AND T

FUEGO ТВ лед 43 EL 610 AND T

Нептун
10.999 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
10.499ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

43"(109cm)Full HD SMART LED TV
• Резолуција:1920x1080
• 60Hz CMP
• AndroidTV
• 3xHDMI,2xUSB
• DVB-T/C/T2
• Вграден Wi-Fi

Спецификации

Бренд
FUEGO

Дизајн

Боја на производот
Црна

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
43 "
Резолуции на екранот
Full HD 1920 x 1080

Мрежа

Bluetooth
Не
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
7RT68H9O1V

EAN /   код

EAN /   код
2074141185931
10.999 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
10.499ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

43"(109cm)Full HD SMART LED TV
• Резолуција:1920x1080
• 60Hz CMP
• AndroidTV
• 3xHDMI,2xUSB
• DVB-T/C/T2
• Вграден Wi-Fi

Спецификации

Бренд
FUEGO

Дизајн

Боја на производот
Црна

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
43 "
Резолуции на екранот
Full HD 1920 x 1080

Мрежа

Bluetooth
Не
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
7RT68H9O1V

EAN /   код

EAN /   код
2074141185931
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.