Selected image for GARNIER Fructis SOS Ripear регенератор  за обоена коса 200мл.

GARNIER Fructis SOS Ripear регенератор за обоена коса 200мл.

AНАНАС ШОП
193ДЕН

Опис на производот

• ОБНОВУВАЊЕ НА КОСАТА: Регенераторот SOS Repair длабински ја обновува површината на косата и ефикасно ги поправа пукнатините предизвикани од надворешни влијанија.
• БРЗИ РЕЗУЛТАТИ: По само три употреби, вашата коса ќе изгледа како волшебно да исчезнала една година оштетена.
• ЛЕСНА УПОТРЕБА: Едноставно нанесете го регенераторот на влажна коса по шампонирањето, оставете да делува неколку минути и исплакнете.
• НЕГА ЗА ВРВОВИТЕ: Фокусирајте се особено на врвовите на косата при нанесувањето, бидејќи тие најмногу трпат и покажуваат знаци на оштетување.
• БЕЗБЕДНОСТ: Во случај регенераторот да ви влезе во очи, не грижете се - само исплакнете ги темелно со вода.

Дали вашата коса изгледа уморно и оштетено? Не грижете се, регенераторот GARNIER Fructis SOS Repair е тука да ви помогне. Овој моќен регенератор е дизајниран да ја третира вашата коса нежно, но ефикасно, враќајќи ја нејзината сила и сјај.

Неговата формула е богата со хранливи материи кои продираат длабоко во структурата на косата, поправајќи ги оштетувањата одвнатре. Исто така, регенераторот работи брзо, па по само неколку употреби ќе забележите значително подобрување на изгледот и текстурата на вашата коса.

Користењето е многу едноставно: откако ќе ја измиете косата со шампон, нанесете го регенераторот по целата должина, со посебен акцент на врвовите. Овие делови се најекспонирани и често суви и напукнати. Оставете го да делува неколку минути за да дозволите хранливите материи да навлезат и да ја завршат својата работа, а потоа исплакнете.

За најдобри резултати, користете го регенераторот редовно и гледајте како вашата коса станува посилна, помека и посјајна. Не дозволувајте оштетувањето да стане проблем - преземете акција веднаш и уживајте во убава, здрава коса. Додадете го GARNIER Fructis SOS Repair регенераторот во вашата рутина за нега на коса и почувствувајте ја разликата!

Спецификации

Бренд
Garnier

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Волумен
200 ml
Погоден за сите типови коса
Оштетени
Како да се користи
По миењето со шампон, нанесете на целата должина на косата и на врвовите. Оставете да делува 2-3 минути и исплакнете. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете со многу вода.
Без суровост
Не
Други карактеристики
Ефект на регенератор: Ја обновува површината на косата и ги пополнува пукнатините предизвикани од надворешно дејство.;

Ананас ID

Шифра на производот
9IZ0ON28F7

EAN /   код

EAN /   код
3600541309128
193ДЕН

Опис на производот

• ОБНОВУВАЊЕ НА КОСАТА: Регенераторот SOS Repair длабински ја обновува површината на косата и ефикасно ги поправа пукнатините предизвикани од надворешни влијанија.
• БРЗИ РЕЗУЛТАТИ: По само три употреби, вашата коса ќе изгледа како волшебно да исчезнала една година оштетена.
• ЛЕСНА УПОТРЕБА: Едноставно нанесете го регенераторот на влажна коса по шампонирањето, оставете да делува неколку минути и исплакнете.
• НЕГА ЗА ВРВОВИТЕ: Фокусирајте се особено на врвовите на косата при нанесувањето, бидејќи тие најмногу трпат и покажуваат знаци на оштетување.
• БЕЗБЕДНОСТ: Во случај регенераторот да ви влезе во очи, не грижете се - само исплакнете ги темелно со вода.

Дали вашата коса изгледа уморно и оштетено? Не грижете се, регенераторот GARNIER Fructis SOS Repair е тука да ви помогне. Овој моќен регенератор е дизајниран да ја третира вашата коса нежно, но ефикасно, враќајќи ја нејзината сила и сјај.

Неговата формула е богата со хранливи материи кои продираат длабоко во структурата на косата, поправајќи ги оштетувањата одвнатре. Исто така, регенераторот работи брзо, па по само неколку употреби ќе забележите значително подобрување на изгледот и текстурата на вашата коса.

Користењето е многу едноставно: откако ќе ја измиете косата со шампон, нанесете го регенераторот по целата должина, со посебен акцент на врвовите. Овие делови се најекспонирани и често суви и напукнати. Оставете го да делува неколку минути за да дозволите хранливите материи да навлезат и да ја завршат својата работа, а потоа исплакнете.

За најдобри резултати, користете го регенераторот редовно и гледајте како вашата коса станува посилна, помека и посјајна. Не дозволувајте оштетувањето да стане проблем - преземете акција веднаш и уживајте во убава, здрава коса. Додадете го GARNIER Fructis SOS Repair регенераторот во вашата рутина за нега на коса и почувствувајте ја разликата!

Спецификации

Бренд
Garnier

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Волумен
200 ml
Погоден за сите типови коса
Оштетени
Како да се користи
По миењето со шампон, нанесете на целата должина на косата и на врвовите. Оставете да делува 2-3 минути и исплакнете. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете со многу вода.
Без суровост
Не
Други карактеристики
Ефект на регенератор: Ја обновува површината на косата и ги пополнува пукнатините предизвикани од надворешно дејство.;

Ананас ID

Шифра на производот
9IZ0ON28F7

EAN /   код

EAN /   код
3600541309128
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.