Selected image for Глодалка Кактус Розев

Глодалка Кактус Розев

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Глодалка кактус розев
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 9x10cm.

Ананас ID

Шифра на производот
GJAORPE6B1

EAN /   код

EAN /   код
AN89XVC5ZX
170ДЕН

Опис на производот

Глодалка кактус розев
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 9x10cm.

Ананас ID

Шифра на производот
GJAORPE6B1

EAN /   код

EAN /   код
AN89XVC5ZX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.