Selected image for Глодалка Кравата Бела

Глодалка Кравата Бела

Loco Croco
330ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Глодалка кравата бела
• Совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст на запчиња.
• Димензии на производот: 36x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 36x11 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 36x9 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
DX7ORKPMXH

EAN /   код

EAN /   код
AN9UXVC6B8
330ДЕН

Опис на производот

Глодалка кравата бела
• Совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст на запчиња.
• Димензии на производот: 36x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 36x11 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 36x9 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
DX7ORKPMXH

EAN /   код

EAN /   код
AN9UXVC6B8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.