Selected image for Глодалка Кравата Сина

Глодалка Кравата Сина

Loco Croco
330ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ГЛОДАЛКА КРАВАТА СИНА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
728ORFTO8L

EAN /   код

EAN /   код
AN28YVC6ZY
330ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА КРАВАТА СИНА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
728ORFTO8L

EAN /   код

EAN /   код
AN28YVC6ZY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.