Selected image for Глодалка Октопус Розева

Глодалка Октопус Розева

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ГЛОДАЛКА ОКТОПУС РОЗЕВА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 9x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
PVFORRD3WK

EAN /   код

EAN /   код
AN07WVCTJ7
170ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА ОКТОПУС РОЗЕВА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 9x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
PVFORRD3WK

EAN /   код

EAN /   код
AN07WVCTJ7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.