Selected image for Глодалка Октопус Сина

Глодалка Октопус Сина

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ГЛОДАЛКА ОКТОПУС ПЛАВА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 9x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
4B5ORCIGCE

EAN /   код

EAN /   код
ANFQYVCOGT
170ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА ОКТОПУС ПЛАВА
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето,му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 9x10cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 9x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
4B5ORCIGCE

EAN /   код

EAN /   код
ANFQYVCOGT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.