Selected image for Глодалка Слонче Сина

Глодалка Слонче Сина

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Глодалка слонче сина
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 8x17cm.

Ананас ID

Шифра на производот
O97ORCRPX1

EAN /   код

EAN /   код
AN2UXVCGJH
170ДЕН

Опис на производот

Глодалка слонче сина
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 8x17cm.

Ананас ID

Шифра на производот
O97ORCRPX1

EAN /   код

EAN /   код
AN2UXVCGJH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.