Selected image for Глодалка Слонче Сиво

Глодалка Слонче Сиво

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СЛОНЧЕ СИВО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
U92ORYJDSW

EAN /   код

EAN /   код
ANB6ZVC9QQ
170ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СЛОНЧЕ СИВО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
U92ORYJDSW

EAN /   код

EAN /   код
ANB6ZVC9QQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.