Selected image for Глодалка Слонче Зелено

Глодалка Слонче Зелено

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СЛОНЧЕ ЗЕЛЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
AP2ORJN0OG

EAN /   код

EAN /   код
ANG0ZVC3E4
170ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СЛОНЧЕ ЗЕЛЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
AP2ORJN0OG

EAN /   код

EAN /   код
ANG0ZVC3E4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.