Selected image for Глодалка со меко релаксирачко крпче црвено

Глодалка со меко релаксирачко крпче црвено

Loco Croco
390ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СО МЕКО РЕЛАКСИРАЧКО КРПЧЕ ЦРВЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на МЕКАта пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
58IOR0CTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANPDVVCNW0
390ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СО МЕКО РЕЛАКСИРАЧКО КРПЧЕ ЦРВЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на МЕКАта пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
58IOR0CTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANPDVVCNW0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.