Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake
Slike GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake

GOLDEN ROSE Балсам за усни Glow Kiss Tinted 4 Peach Shake

КОЗМЕТРО ДООЕЛ
225ДЕН

Код за боја

Информации за испорака

Опис на производот

Овој обоен балсам за усни ги навлажнува, измазнува и ги штити усните со УВ заштита SPF 15.
Мека и богата, веганска формула исполнета со шеа путер, хијалуронска киселина и витамин Е за помагање во негување и хидратација на усните.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Карактеристики

Код за боја
4.0

Ананас ID

Шифра на производот
2SPB4HBA2N

EAN /   код

EAN /   код
8691190440817
225ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Овој обоен балсам за усни ги навлажнува, измазнува и ги штити усните со УВ заштита SPF 15.
Мека и богата, веганска формула исполнета со шеа путер, хијалуронска киселина и витамин Е за помагање во негување и хидратација на усните.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Карактеристики

Код за боја
4.0

Ананас ID

Шифра на производот
2SPB4HBA2N

EAN /   код

EAN /   код
8691190440817

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.