Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104
Slike GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104

GOLDEN ROSE Течна пудра HD 104

КОЗМЕТРО ДООЕЛ
520ДЕН

Код за боја

Информации за испорака

Опис на производот

Оваа HD течна пудра создава ефект на „мек фокус“ на кожата со специјални пигменти во својата формула кои ја дифузираат светлината што ја погодува вашата кожа, дава мазна завршница и го омекнува изгледот на несовршеностите и фините линии.
Неговата формула е збогатена со антиоксиданс витамин Е. Кремастата формула без масла обезбедува средна покриеност за да обезбеди изедначен тон на кожата. Ја штити кожата од штетните сончеви зраци со заштитен фактор 15.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Карактеристики

Код за боја
104.0

Ананас ID

Шифра на производот
UIPB4875PA

EAN /   код

EAN /   код
8691190832544
520ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Оваа HD течна пудра создава ефект на „мек фокус“ на кожата со специјални пигменти во својата формула кои ја дифузираат светлината што ја погодува вашата кожа, дава мазна завршница и го омекнува изгледот на несовршеностите и фините линии.
Неговата формула е збогатена со антиоксиданс витамин Е. Кремастата формула без масла обезбедува средна покриеност за да обезбеди изедначен тон на кожата. Ја штити кожата од штетните сончеви зраци со заштитен фактор 15.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Карактеристики

Код за боја
104.0

Ананас ID

Шифра на производот
UIPB4875PA

EAN /   код

EAN /   код
8691190832544

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.