0 thumbnail image for GOOGLE Nest Hub Втора генерација Јаглен црно-бело
1 thumbnail image for GOOGLE Nest Hub Втора генерација Јаглен црно-бело
Selected image for GOOGLE Nest Hub Втора генерација Јаглен црно-бело
Selected image for GOOGLE Nest Hub Втора генерација Јаглен црно-бело

GOOGLE Nest Hub Втора генерација Јаглен црно-бело

Нексио
5.710ДЕН

Опис на производот

Запознајте ја втората генерација на Nest Hub од Google, центарот на вашиот паметен дом. Забавувајте се во кујната со емисии, видеа и музика. Во дневната соба, контролирајте ги вашите компатибилни светла, телевизори и други паметни уреди со допир или глас.

А во спалната соба, Nest Hub може да ви помогне полесно да се разбудите со алармот за изгрејсонце.
Nest Hub работи со вашите звучници и екрани на Nest за да ги синхронизира сите во куќата. Емитувајте пораки низ куќата• кажувајте им на сите дека вечерата е подготвена или дека е време да одите. Разговарајте од соба во соба.

Карактеристики:
• Начин на поврзување Wi-Fi, Bluetooth
• Димензии 120,4 x 177,4 x 69,5 mm
• Резолуција 1024 x 600
• Големина на екран 7"
• Микрофон Да, 3 микрофони
• ARM CPU процесор

Спецификации

Бренд
GOOGLE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg
Ширина
177 mm
Длабочина
69 mm

Карактеристики

Процесор
ARM CPU
Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
17.78 cm

Други карактеристики

Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
ZA7C7ZPYQX

EAN /   код

EAN /   код
193575023625
5.710ДЕН

Опис на производот

Запознајте ја втората генерација на Nest Hub од Google, центарот на вашиот паметен дом. Забавувајте се во кујната со емисии, видеа и музика. Во дневната соба, контролирајте ги вашите компатибилни светла, телевизори и други паметни уреди со допир или глас.

А во спалната соба, Nest Hub може да ви помогне полесно да се разбудите со алармот за изгрејсонце.
Nest Hub работи со вашите звучници и екрани на Nest за да ги синхронизира сите во куќата. Емитувајте пораки низ куќата• кажувајте им на сите дека вечерата е подготвена или дека е време да одите. Разговарајте од соба во соба.

Карактеристики:
• Начин на поврзување Wi-Fi, Bluetooth
• Димензии 120,4 x 177,4 x 69,5 mm
• Резолуција 1024 x 600
• Големина на екран 7"
• Микрофон Да, 3 микрофони
• ARM CPU процесор

Спецификации

Бренд
GOOGLE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg
Ширина
177 mm
Длабочина
69 mm

Карактеристики

Процесор
ARM CPU
Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
17.78 cm

Други карактеристики

Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
ZA7C7ZPYQX

EAN /   код

EAN /   код
193575023625
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.