Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l
Slike GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l

GORDON’S Џин 0.0 Alcohol free 0.7l

Gemak
1.350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

GORDON’S 0.0 Alcohol free 0.7

  • Алкохол 0%
  • Пакување 0.7Л
  • Gordon’s 0.0% е произведен од истите ботанички плодови (смрека и цитрусни ароми) како и стандардниот Gordons's џин
  • Има само 24 калории во една доза и е одличен избор за оние кои внимаваат што пијат и би сакале да имаат понуда без алкохол.
  • Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус.

Спецификации

Бренд
Gordon’s

Ананас ID

Шифра на производот
G0Y52C5WP2

EAN /   код

EAN /   код
ANS0JLY292
1.350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

GORDON’S 0.0 Alcohol free 0.7

  • Алкохол 0%
  • Пакување 0.7Л
  • Gordon’s 0.0% е произведен од истите ботанички плодови (смрека и цитрусни ароми) како и стандардниот Gordons's џин
  • Има само 24 калории во една доза и е одличен избор за оние кои внимаваат што пијат и би сакале да имаат понуда без алкохол.
  • Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус.

Спецификации

Бренд
Gordon’s

Ананас ID

Шифра на производот
G0Y52C5WP2

EAN /   код

EAN /   код
ANS0JLY292
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.