Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW
Slike GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW

GORENJE Хоризонтален замрзнувач FH 10 FPW

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
10.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
10.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа: A+
Нето капацитет: 95 l
Механичко управување
Регулација на температурата
Индикатор за отворена врата
Заклучување на врата
Заштита од замрзнување (-15°C)
Простор за замрзнување: 1 корпа
Издржливост при прекин на ел. енергија: 24h
Проценета годишна потрошувачка: 168 kWh
Приклучна моќ: 190 W/220-240 V
Број на компресори: 1 компресор
Димензии (ШхВхД): 546х854х479 mm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
EZMA1FTYJE

EAN /   код

EAN /   код
ANDB8M0FBZ
10.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
10.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа: A+
Нето капацитет: 95 l
Механичко управување
Регулација на температурата
Индикатор за отворена врата
Заклучување на врата
Заштита од замрзнување (-15°C)
Простор за замрзнување: 1 корпа
Издржливост при прекин на ел. енергија: 24h
Проценета годишна потрошувачка: 168 kWh
Приклучна моќ: 190 W/220-240 V
Број на компресори: 1 компресор
Димензии (ШхВхД): 546х854х479 mm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
EZMA1FTYJE

EAN /   код

EAN /   код
ANDB8M0FBZ

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.