Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X
Slike GORENJE Машина за миење садови GI62040X

GORENJE Машина за миење садови GI62040X

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
24.990 ДЕНЗаштеда 7.500 ДЕН
17.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Gorenje GI62040X. Вградена машина за перење садови

• Поставување на апаратот: Полу-вдлабната машина

•Големина на производот: Целосна големина (60 cm),

• Боја на вратата: Бела.

• Број на комплети: 13 комплети садови

• Ниво на бучава: 47 dB

• Програми за миење садови: Стакло/чувствително

Нормално, Предмиење.

• Ширина: 596 mm

•  Длабочина: 558 mm

• Висина: 815 mm.

• Годишна потрошувачка на енергија: 259 kWh

• Годишна потрошувачка на вода: 3080 L.

• Класа на енергетска ефикасност (стара): A++

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Изведба

Програми за миење садови
Стакло/Нежен, Нормален, Предперење
Време на циклус
185 min
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
температура (макс)
60 °C
Количина на програма за перење
5
Број на комплет
13 kompleti posuđa

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
259 kWh
Годишна потрошувачка на вода
3080 L

Дизајн

Големина на производот
Целосна големина (60 см)
Поставување на уредот
Полу-вграден

Тежина

Тежина
41 kg
Длабочина
558 mm
Висина
815 mm
Ширина
596 mm

Ананас ID

Шифра на производот
MZXCW05K4Z

EAN /   код

EAN /   код
3838782411342
24.990 ДЕНЗаштеда 7.500 ДЕН
17.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Gorenje GI62040X. Вградена машина за перење садови

• Поставување на апаратот: Полу-вдлабната машина

•Големина на производот: Целосна големина (60 cm),

• Боја на вратата: Бела.

• Број на комплети: 13 комплети садови

• Ниво на бучава: 47 dB

• Програми за миење садови: Стакло/чувствително

Нормално, Предмиење.

• Ширина: 596 mm

•  Длабочина: 558 mm

• Висина: 815 mm.

• Годишна потрошувачка на енергија: 259 kWh

• Годишна потрошувачка на вода: 3080 L.

• Класа на енергетска ефикасност (стара): A++

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Изведба

Програми за миење садови
Стакло/Нежен, Нормален, Предперење
Време на циклус
185 min
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
температура (макс)
60 °C
Количина на програма за перење
5
Број на комплет
13 kompleti posuđa

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
259 kWh
Годишна потрошувачка на вода
3080 L

Дизајн

Големина на производот
Целосна големина (60 см)
Поставување на уредот
Полу-вграден

Тежина

Тежина
41 kg
Длабочина
558 mm
Висина
815 mm
Ширина
596 mm

Ананас ID

Шифра на производот
MZXCW05K4Z

EAN /   код

EAN /   код
3838782411342
Понуди од други продавачи за истиот производ
GORENJE Машина за миење садови GI62040X
GORENJE Машина за миење садови GI62040X
22.999ДЕН
Кај продавачотRiver Soft
Понуди од други продавачи за истиот производ
GORENJE Машина за миење садови GI62040X
GORENJE Машина за миење садови GI62040X
22.999ДЕН
Кај продавачотRiver Soft

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.