Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела
Slike GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела

GORENJE Машина за перење и сушење WD2A164ADS бела

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
42.990 ДЕНЗаштеда 11.000 ДЕН
31.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Тип: Самостоен
• Начин на сушење алишта: Кондензација со грејач
• Енергетска класа: D
• Брзина на центрифугата: 1400 вртежи во минута
• Ефект на миење: A
• Ефект на стискање: B
• Капацитет за перење: 10 kg
• Капацитет на сушење: 6 kg
• Ниво на бучава: 72 dB
• Начин на полнење: напред
• Насока на отворање на вратата: лево
• Одложен почеток
• Мотор со инвертер

Програми: Број на програми: 15
• Основни програми
• Памук
• Шарени и чувствителни алишта
• Измешајте
• Волна
• Брзо перење
• Специјални програми
• Брзо перење 15'
• Еко 20 °C
• Измешајте
• Програма против алергија

Дополнителни програми за перење:
• Стиснете
• SterilTub - антибактериска програма
• Испирање

Функции и карактеристики:
• Брзо сушење
• Додаток за перење
• Предмиење
• Можност за исклучување на центрифугата
• Поставување на температурата

• Потрошувачка на вода: Потрошувачка на вода по циклус: 46 l
• Потрошувачка на вода (миење + сушење): 89 l
• Моќност на поврзување: 1750 W
• Потрошувачка на електрична енергија: 51 kWh/100 циклуси на перење
• Потрошувачка на електрична енергија на 100 циклуси (миење + сушење): 308 kWh
• Маса (Нето): 70 kg
• Димензии (ШxВxД): 59,5 x 84,5 x 61 cm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
10 kg
Начин на сушење алишта
Кондензација
Максимална брзина на ротација
1400 RPM

Тежина

Тежина
70 kg
Ширина
595 mm
Висина
845 mm
Длабочина
610 mm

Ананас ID

Шифра на производот
U3ZBWU40DC

EAN /   код

EAN /   код
3838782607752
42.990 ДЕНЗаштеда 11.000 ДЕН
31.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Тип: Самостоен
• Начин на сушење алишта: Кондензација со грејач
• Енергетска класа: D
• Брзина на центрифугата: 1400 вртежи во минута
• Ефект на миење: A
• Ефект на стискање: B
• Капацитет за перење: 10 kg
• Капацитет на сушење: 6 kg
• Ниво на бучава: 72 dB
• Начин на полнење: напред
• Насока на отворање на вратата: лево
• Одложен почеток
• Мотор со инвертер

Програми: Број на програми: 15
• Основни програми
• Памук
• Шарени и чувствителни алишта
• Измешајте
• Волна
• Брзо перење
• Специјални програми
• Брзо перење 15'
• Еко 20 °C
• Измешајте
• Програма против алергија

Дополнителни програми за перење:
• Стиснете
• SterilTub - антибактериска програма
• Испирање

Функции и карактеристики:
• Брзо сушење
• Додаток за перење
• Предмиење
• Можност за исклучување на центрифугата
• Поставување на температурата

• Потрошувачка на вода: Потрошувачка на вода по циклус: 46 l
• Потрошувачка на вода (миење + сушење): 89 l
• Моќност на поврзување: 1750 W
• Потрошувачка на електрична енергија: 51 kWh/100 циклуси на перење
• Потрошувачка на електрична енергија на 100 циклуси (миење + сушење): 308 kWh
• Маса (Нето): 70 kg
• Димензии (ШxВxД): 59,5 x 84,5 x 61 cm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
10 kg
Начин на сушење алишта
Кондензација
Максимална брзина на ротација
1400 RPM

Тежина

Тежина
70 kg
Ширина
595 mm
Висина
845 mm
Длабочина
610 mm

Ананас ID

Шифра на производот
U3ZBWU40DC

EAN /   код

EAN /   код
3838782607752

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.