Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела
Slike GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела

GORENJE Машина за перење WNPI 72B бела

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
24.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Тип: Самостоен
• Енергетска класа: B
• Брзина на центрифугата: 1200 вртежи во минута
• Ефект на стискање: C
• Капацитет: 7 kg
• Боја: Бела
• Начин на полнење: напред

Ниво на бучава:
• Перење: 52 dB
• Центрифуга: 74 dB (B)
• Мотор со инвертер: Да

Програми:
• 16 програми
• Памук
• Волна/рачно перење
• Измешајте синтетички
• Екстрахигиена
• Еко 40–60 °C
• Брзо перење 20'
• PowerWash 59'
• Фармерки
• SterilTub - антибактериска програма
• Врти/цедење
• Плакнење/омекнување

Функции и карактеристики:
• Звучен сигнал
• SterilTub - антибактериска програма
• SensorIQ - Технологија на сензори
• Контрола на вкупна тежина
• Сервисна дијагностика
• Рачно извлекување
• Сензори: Сензор за ниво на вода
• DuraHeat издржлив грејач
• Заштита за деца - безбедносно заклучување на избраната програма
• Потрошувачка на вода: 46 L / циклус
• Моќност на поврзување: 1900 W
• Потрошувачка на електрична енергија: 45 kWh / 100 циклуси
• Маса (Нето): 66 kg
• Ширина: 60 cm
• Висина: 85 cm
• Длабочина: 54,5 cm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
66 kg
Ширина
600 mm
Висина
850 mm
Длабочина
545 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZV6WFWDRTA

EAN /   код

EAN /   код
3838782546976
24.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Тип: Самостоен
• Енергетска класа: B
• Брзина на центрифугата: 1200 вртежи во минута
• Ефект на стискање: C
• Капацитет: 7 kg
• Боја: Бела
• Начин на полнење: напред

Ниво на бучава:
• Перење: 52 dB
• Центрифуга: 74 dB (B)
• Мотор со инвертер: Да

Програми:
• 16 програми
• Памук
• Волна/рачно перење
• Измешајте синтетички
• Екстрахигиена
• Еко 40–60 °C
• Брзо перење 20'
• PowerWash 59'
• Фармерки
• SterilTub - антибактериска програма
• Врти/цедење
• Плакнење/омекнување

Функции и карактеристики:
• Звучен сигнал
• SterilTub - антибактериска програма
• SensorIQ - Технологија на сензори
• Контрола на вкупна тежина
• Сервисна дијагностика
• Рачно извлекување
• Сензори: Сензор за ниво на вода
• DuraHeat издржлив грејач
• Заштита за деца - безбедносно заклучување на избраната програма
• Потрошувачка на вода: 46 L / циклус
• Моќност на поврзување: 1900 W
• Потрошувачка на електрична енергија: 45 kWh / 100 циклуси
• Маса (Нето): 66 kg
• Ширина: 60 cm
• Висина: 85 cm
• Длабочина: 54,5 cm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
66 kg
Ширина
600 mm
Висина
850 mm
Длабочина
545 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZV6WFWDRTA

EAN /   код

EAN /   код
3838782546976

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.