Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a
Slike GORENJE Машина за перење wnpi 74 a

GORENJE Машина за перење wnpi 74 a

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
21.499 ДЕНЗаштеда 1.509 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа: A+++
Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
ЛЕД дисплеј
Звучен сигнал
Број на програми: 16
Волумен на барабанот: 54 l
Капацитет за перење: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Заштита од прелевање
Сензор за ниво на вода
Сензор за температура
Сензор за полнење
Сензор за пена
Заклучување – заштита за деца
Приклучна моќност: 1900 W
Време на програмата на 30°C: 67 min
Зголемено ниво на вода: 50 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус: 0.86 kWh
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 166 kWh
Ниво на бучност при перење: 52 dB
Ниво на бучност при центрифугирање: 73 dB
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 545 mm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
AUZZZE2FP3

EAN /   код

EAN /   код
3838782661860
21.499 ДЕНЗаштеда 1.509 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа: A+++
Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
ЛЕД дисплеј
Звучен сигнал
Број на програми: 16
Волумен на барабанот: 54 l
Капацитет за перење: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Заштита од прелевање
Сензор за ниво на вода
Сензор за температура
Сензор за полнење
Сензор за пена
Заклучување – заштита за деца
Приклучна моќност: 1900 W
Време на програмата на 30°C: 67 min
Зголемено ниво на вода: 50 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус: 0.86 kWh
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 166 kWh
Ниво на бучност при перење: 52 dB
Ниво на бучност при центрифугирање: 73 dB
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 545 mm

Спецификации

Бренд
GORENJE

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
AUZZZE2FP3

EAN /   код

EAN /   код
3838782661860

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.