Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK
Slike GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK

GORENJE Мултифункционален готвач Multicooker MC6MBK

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
7.990 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Мултифункционален готвач под притисок
Моќност: 1000 W
LED дисплеј со 4 броеви
15 претходно поставени програми
одложен почеток 24h
капацитет на контејнерот: 5,7L
Боја: сива
Материјал: пластика, метал
Димензии: 33x32x31cm
Бруто тежина: 6,6 kg
Нето тежина: 5,8 кг

Спецификации

Бренд
GORENJE

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
1000 W

Карактеристики

Капацитет на сад
5.7 L
Други карактеристики
Тип на производ: Мулти-пракса; Производител: Горење; Должина на производот (cm) [cm]:32;

Тежина

Тежина
5.8 kg
Ширина
330 mm
Висина
310 mm

Ананас ID

Шифра на производот
CI6WFD0I7S

EAN /   код

EAN /   код
3838782463785
7.990 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Мултифункционален готвач под притисок
Моќност: 1000 W
LED дисплеј со 4 броеви
15 претходно поставени програми
одложен почеток 24h
капацитет на контејнерот: 5,7L
Боја: сива
Материјал: пластика, метал
Димензии: 33x32x31cm
Бруто тежина: 6,6 kg
Нето тежина: 5,8 кг

Спецификации

Бренд
GORENJE

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
1000 W

Карактеристики

Капацитет на сад
5.7 L
Други карактеристики
Тип на производ: Мулти-пракса; Производител: Горење; Должина на производот (cm) [cm]:32;

Тежина

Тежина
5.8 kg
Ширина
330 mm
Висина
310 mm

Ананас ID

Шифра на производот
CI6WFD0I7S

EAN /   код

EAN /   код
3838782463785

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.