0 thumbnail image for Градинарски комплет Como, тросед, 2 фотелји и маса, Сива
1 thumbnail image for Градинарски комплет Como, тросед, 2 фотелји и маса, Сива
Selected image for Градинарски комплет Como, тросед, 2 фотелји и маса, Сива
Selected image for Градинарски комплет Como, тросед, 2 фотелји и маса, Сива

Градинарски комплет Como, тросед, 2 фотелји и маса, Сива

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
16.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

  • ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ: Градинарскиот комплет Como е направен од висококвалитетен полипропилен, материјал познат по својата издржливост и отпорност на временските услови.
  • УДОБНИ ФОТЕЛЈИ: Уживајте во удобност и стил со две пространи фотелји со димензии 72 x 66 x 74 cm. Овој дел од комплетот нуди идеално место за одмор и уживање во природата, без разлика дали читате книга или се дружите со пријателите.
  • СПАСЕН КАУП: Нашиот тросед, со димензии 129 x 66 x 74 cm, нуди доволно простор за удобно седење на три лица. Совршен е за долги разговори и релаксација под ѕвезденото небо, придонесувајќи за атмосфера на удобност и гостопримство во вашата градина.
  • ФУНКЦИОНАЛНА МАСА: Сетот доаѓа со практична маса со димензии 53 x 53 x 40 cm, идеална за чување пијалоци, книги или украсни детали. Неговата стабилна конструкција и оптималните димензии го прават совршено надополнување на вашиот градинарски сет.
  • СОВРЕМЕЕН ДИЗАЈН: Сивиот полипропилен не само што обезбедува издржливост, туку и модерен изглед кој лесно се вклопува во различни надворешни декори. Погледнете како комплетот Como со своите елегантни линии и неутрална боја внесува допир на софистицираност во вашата градина или тераса.

 

Комо градинарски комплет претставува совршена симбиоза на функционалност, стил и удобност. Без разлика дали се релаксирате сами, уживате во разговор со саканите или организирате вечерно дружење на отворено, овој сет ќе ги задоволи сите ваши потреби.

Направен од издржлив полипропилен, ветува леснотија на одржување и долготраен сјај, што го прави идеален избор за вашиот надворешен простор.

Покрај тоа, неговиот софистициран сив дизајн додава допир на елеганција и модерност, додека конфигурацијата со две фотелји, пространа софа и функционална маса обезбедува максимална удобност и практичност.

Дозволете Como комплетот да ја трансформира вашата градина или тераса во оаза на мир и убавина, место каде што секој момент ќе биде исполнет со релаксација и уживање.

Спецификации

Бренд
Ipae-Progarden

Тежина и димензии

Тежина
42 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Полипропилен
Други карактеристики
- Димензии на троседот 129 x 66 x 74 cm - Две фотелји со димензии 72 x 66 x 74 cm - Димензии на маса 53 x 53 x 40 cm

Ананас ID

Шифра на производот
CGMD2LCMVK

EAN /   код

EAN /   код
8009271032149
16.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

  • ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ: Градинарскиот комплет Como е направен од висококвалитетен полипропилен, материјал познат по својата издржливост и отпорност на временските услови.
  • УДОБНИ ФОТЕЛЈИ: Уживајте во удобност и стил со две пространи фотелји со димензии 72 x 66 x 74 cm. Овој дел од комплетот нуди идеално место за одмор и уживање во природата, без разлика дали читате книга или се дружите со пријателите.
  • СПАСЕН КАУП: Нашиот тросед, со димензии 129 x 66 x 74 cm, нуди доволно простор за удобно седење на три лица. Совршен е за долги разговори и релаксација под ѕвезденото небо, придонесувајќи за атмосфера на удобност и гостопримство во вашата градина.
  • ФУНКЦИОНАЛНА МАСА: Сетот доаѓа со практична маса со димензии 53 x 53 x 40 cm, идеална за чување пијалоци, книги или украсни детали. Неговата стабилна конструкција и оптималните димензии го прават совршено надополнување на вашиот градинарски сет.
  • СОВРЕМЕЕН ДИЗАЈН: Сивиот полипропилен не само што обезбедува издржливост, туку и модерен изглед кој лесно се вклопува во различни надворешни декори. Погледнете како комплетот Como со своите елегантни линии и неутрална боја внесува допир на софистицираност во вашата градина или тераса.

 

Комо градинарски комплет претставува совршена симбиоза на функционалност, стил и удобност. Без разлика дали се релаксирате сами, уживате во разговор со саканите или организирате вечерно дружење на отворено, овој сет ќе ги задоволи сите ваши потреби.

Направен од издржлив полипропилен, ветува леснотија на одржување и долготраен сјај, што го прави идеален избор за вашиот надворешен простор.

Покрај тоа, неговиот софистициран сив дизајн додава допир на елеганција и модерност, додека конфигурацијата со две фотелји, пространа софа и функционална маса обезбедува максимална удобност и практичност.

Дозволете Como комплетот да ја трансформира вашата градина или тераса во оаза на мир и убавина, место каде што секој момент ќе биде исполнет со релаксација и уживање.

Спецификации

Бренд
Ipae-Progarden

Тежина и димензии

Тежина
42 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Полипропилен
Други карактеристики
- Димензии на троседот 129 x 66 x 74 cm - Две фотелји со димензии 72 x 66 x 74 cm - Димензии на маса 53 x 53 x 40 cm

Ананас ID

Шифра на производот
CGMD2LCMVK

EAN /   код

EAN /   код
8009271032149
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.