Selected image for GRANDSTREAM Слушалки SVC101 w/o Bottom Cable

GRANDSTREAM Слушалки SVC101 w/o Bottom Cable

ALL4NET
1.853ДЕН

Опис на производот

SVC101 Call Center Headset Mono без долен кабел е идеалната слушалка за канцеларии и агенти во контакт центри. Се одликува со лесен дизајн што обезбедува извонреден комфор за корисникот, со 60мм прилагодлива челична трака за глава, микрофон што може да се врти за 330°, и ротирачки спој на звучникот и траката за главата за 180°. Освен тоа, се состои од свитлива Т-трака и флексибилен микрофон. Обезбедува извонреден квалитет на звукот на приемникот со одлична технологија за отстранување на бучава и одличен анти-акустичен шок круг.

• Фреквентен опсег: 50Hz-3.5KGHz
• Широкопојасен опсег на звучник: 300Hz-3.0KHz
• Аудио: Моно

Спецификации

Бренд
GRANDSTREAM

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MC8C4VD6Q7

EAN /   код

EAN /   код
ANZC0J3ZK1
1.853ДЕН

Опис на производот

SVC101 Call Center Headset Mono без долен кабел е идеалната слушалка за канцеларии и агенти во контакт центри. Се одликува со лесен дизајн што обезбедува извонреден комфор за корисникот, со 60мм прилагодлива челична трака за глава, микрофон што може да се врти за 330°, и ротирачки спој на звучникот и траката за главата за 180°. Освен тоа, се состои од свитлива Т-трака и флексибилен микрофон. Обезбедува извонреден квалитет на звукот на приемникот со одлична технологија за отстранување на бучава и одличен анти-акустичен шок круг.

• Фреквентен опсег: 50Hz-3.5KGHz
• Широкопојасен опсег на звучник: 300Hz-3.0KHz
• Аудио: Моно

Спецификации

Бренд
GRANDSTREAM

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MC8C4VD6Q7

EAN /   код

EAN /   код
ANZC0J3ZK1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.