Slike GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црна
Slike GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црна

GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црна

Климатизер МК
35.990ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.51(0.900~4.40)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.90~4.70)
Потрошувачка ладење (w) 0.962(0.22~1.40)
Потрошувачка греење (w) 0.953(0.220~1.550)
Проток на воздух: 700 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.1/4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 732×555×330mm
Димензии внатрешна единица: 889 x 294 x 212 mm
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
Gree

Технички детали

Боја на производот
Црна
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
CVQ5AAAVCP

EAN /   код

EAN /   код
ANYW5T9Q3V
35.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.51(0.900~4.40)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.90~4.70)
Потрошувачка ладење (w) 0.962(0.22~1.40)
Потрошувачка греење (w) 0.953(0.220~1.550)
Проток на воздух: 700 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.1/4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 732×555×330mm
Димензии внатрешна единица: 889 x 294 x 212 mm
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
Gree

Технички детали

Боја на производот
Црна
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
CVQ5AAAVCP

EAN /   код

EAN /   код
ANYW5T9Q3V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.