Slike GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црвена
Slike GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црвена

GREE Клима инвертер FAIRY PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F Црвена

Климатизер МК
35.990ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.51(0.900~4.40)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.90~4.70)
Потрошувачка ладење (w) 0.962(0.22~1.40)
Потрошувачка греење (w) 0.953(0.220~1.550)
Проток на воздух: 700 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.1/4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 732×555×330mm
Димензии внатрешна единица: 889 x 294 x 212 mm
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
Gree

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
EDR5AXVTSX

EAN /   код

EAN /   код
AN506T9JL7
35.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.51(0.900~4.40)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.90~4.70)
Потрошувачка ладење (w) 0.962(0.22~1.40)
Потрошувачка греење (w) 0.953(0.220~1.550)
Проток на воздух: 700 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.1/4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 732×555×330mm
Димензии внатрешна единица: 889 x 294 x 212 mm
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
Gree

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
EDR5AXVTSX

EAN /   код

EAN /   код
AN506T9JL7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.