0 thumbnail image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени
1 thumbnail image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени
2 thumbnail image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени
Selected image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени
Selected image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени
Selected image for GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени

GRI SPORT Машки чевли Ломбардија кафени

D Sport
5.299 ДЕНЗаштеда 1.590 ДЕН
3.709ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Светло кафеава

Големина

Опис на производот

GRI SPORT чевли наменети за студено есенско и зимско време. Горната површина е изработена од најквалитетни материјали, а шарениот дел на ѓонот е изработен од издржлива гума отпорна на абење. Модерната технологија на производство Gritex обезбедува одлични перформанси. Класичен, докажан, моќен дизајн на кој можете да му верувате.

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Светло кафеава
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
2YPNV8CXJT

EAN /   код

EAN /   код
8601000003965
5.299 ДЕНЗаштеда 1.590 ДЕН
3.709ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

GRI SPORT чевли наменети за студено есенско и зимско време. Горната површина е изработена од најквалитетни материјали, а шарениот дел на ѓонот е изработен од издржлива гума отпорна на абење. Модерната технологија на производство Gritex обезбедува одлични перформанси. Класичен, докажан, моќен дизајн на кој можете да му верувате.

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Светло кафеава
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
2YPNV8CXJT

EAN /   код

EAN /   код
8601000003965
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.