0 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
1 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
2 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
3 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
4 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
5 thumbnail image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна
Selected image for GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна

GRI SPORT Машки зимски чевли Allroung High црна

D Sport
7.999 ДЕНЗаштеда 2.400 ДЕН
5.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Зимски чевли за машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
Q5QNVIKJO2

EAN /   код

EAN /   код
8601000105683
7.999 ДЕНЗаштеда 2.400 ДЕН
5.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимски чевли за машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
Q5QNVIKJO2

EAN /   код

EAN /   код
8601000105683
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.