0 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
1 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
2 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
3 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
4 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
5 thumbnail image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна
Selected image for GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна

GRI SPORT Женски зимски чевли Vaily 43711O-20G црна

D Sport
6.699 ДЕНЗаштеда 3.349 ДЕН
3.350ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

GRI SPORT е италијански бренд присутен на пазарот од 1977 година. Обувките Grisport се направени од најквалитетна кожа од Бразил, додека повеќето модели се дополнително подмачкани, што ја зголемува отпорноста на надворешни фактори. Comfort е водечкото мото на компанијата Grisport, за обувки наменети за одмор, планинарење и следење, со систем за превенција од повреди.

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
O97OVT9D7J

EAN /   код

EAN /   код
8601000053243
6.699 ДЕНЗаштеда 3.349 ДЕН
3.350ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

GRI SPORT е италијански бренд присутен на пазарот од 1977 година. Обувките Grisport се направени од најквалитетна кожа од Бразил, додека повеќето модели се дополнително подмачкани, што ја зголемува отпорноста на надворешни фактори. Comfort е водечкото мото на компанијата Grisport, за обувки наменети за одмор, планинарење и следење, со систем за превенција од повреди.

Спецификации

Бренд
GRI SPORT

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
O97OVT9D7J

EAN /   код

EAN /   код
8601000053243
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.