Slike GSKILL RAM меморија DDR3 4GB 1600MHz F3-1600C11S-4GNT
Slike GSKILL RAM меморија DDR3 4GB 1600MHz F3-1600C11S-4GNT

GSKILL RAM меморија DDR3 4GB 1600MHz F3-1600C11S-4GNT

Нексио
750 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
683ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Memory Type
DDR3
Capacity
4GB (4GBx1)
Multi-Channel Kit
Single Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)
1600 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)
11-11-11-28-2N
Tested Voltage (XMP/EXPO)
1.50V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
1600 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.50V
Fan Included
No

Спецификации

Бренд
GSKILL

Димензии на производот

Длабочина
70 mm
Висина
171 mm
Ширина
15 mm

Ананас ID

Шифра на производот
UDHBJ5396A

EAN /   код

EAN /   код
4711148599535
750 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
683ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Memory Type
DDR3
Capacity
4GB (4GBx1)
Multi-Channel Kit
Single Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)
1600 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)
11-11-11-28-2N
Tested Voltage (XMP/EXPO)
1.50V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
1600 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.50V
Fan Included
No

Спецификации

Бренд
GSKILL

Димензии на производот

Длабочина
70 mm
Висина
171 mm
Ширина
15 mm

Ананас ID

Шифра на производот
UDHBJ5396A

EAN /   код

EAN /   код
4711148599535

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.